Jedyneczka

Nasze przedszkole

Przygotowali¶my dla naszych podopiecznych dwie przestronne, kolorowe, funkcjonalnie urz±dzone i bogato wyposażone sale. Zgromadzone w nich sprzęty, zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane s± do potrzeb dzieci przez co gwarantuj± bezpieczn± oraz ciekaw± zabawę i naukę. Dbamy nie tylko o dobra atmosferę, ale również o czyste powietrze. Na co dzień korzystamy z oczyszczacza powietrza, a raz w tygodniu przeprowadzamy ozonowanie, które oczyszcza i od¶wieża powietrze, dezynfekuje, niszczy alergeny, bakterie i wirusy.

Kadra

Nauczycielki oraz osoby na co dzień spotykaj±ce się z dziećmi, nazywane "ciociami" znaj± potrzeby i zainteresowania każdego dziecka. S± to kreatywne, odpowiedzialne osoby posiadaj±ce kwalifikacje niezbędne do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Nasze "ciocie" s± zawsze u¶miechnięte i wkładaj± w swoj± pracę całe serce po to, aby dzieci czuły się u nas dobrze.

Czesne

Opłata miesięczna za pobyt (w godzinach 700-1700) dziecka w przedszkolu wynosi 570 zł. Istnieje możliwo¶ć zapisania dziecka na zmianę porann± (700-1200) z czesnym wynosz±cym 320 zł., lub na zmianę popołudniow± (1200-1700) z opłat± 300 zł. Przy zapisie dziecka pobieramy również opłatę wpisow± w wysoko¶ci 450 zł.

Wyżywienie

Wiemy, że odpowiednia, dobrze zbilansowana dieta jest jednym z niezbędnych czynników wła¶ciwego rozwoju dzieci, dlatego też kładziemy duży nacisk na kwestię wyżywienia w naszym przedszkolu. Stawka żywieniowa wynosi 17 zł. dziennie za 4 posiłki (¶niadanie, drugie ¶niadanie, obiad, podwieczorek). W razie potrzeby dostosowujemy jadłospis do indywidualnej diety dziecka.

Zajęcia dodatkowe

Dzieci mog± również korzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych (pływalnia, szachy, ceramika, gimnastyka, robotyka, taniec towarzyski, majsterkowanie, balet, karate). Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, którzy maj± duże do¶wiadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zajęcia te s± dodatkowo płatne.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego