Nasze przedszkole

Przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych dwie przestronne, kolorowe, funkcjonalnie urządzone i bogato wyposażone sale. Zgromadzone w nich sprzęty, zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane są do potrzeb dzieci przez co gwarantują bezpieczną oraz ciekawą zabawę i naukę. Dbamy nie tylko o dobra atmosferę, ale również o czyste powietrze. Na co dzień korzystamy z oczyszczacza powietrza, a raz w tygodniu przeprowadzamy ozonowanie, które oczyszcza i odświeża powietrze, dezynfekuje, niszczy alergeny, bakterie i wirusy.

Kadra

Nauczycielki oraz osoby na co dzień spotykające się z dziećmi, nazywane "ciociami" znają potrzeby i zainteresowania każdego dziecka. Są to kreatywne, odpowiedzialne osoby posiadające kwalifikacje niezbędne do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Nasze "ciocie" są zawsze uśmiechnięte i wkładają w swoją pracę całe serce po to, aby dzieci czuły się u nas dobrze.

Czesne

Opłata miesięczna za pobyt (w godzinach 700-1700) dziecka w przedszkolu wynosi 500 zł. Istnieje możliwość zapisania dziecka na zmianę poranną (700-1200) z czesnym wynoszącym 320 zł., lub na zmianę popołudniową (1200-1700) z opłatą 300 zł. Przy zapisie dziecka pobieramy również opłatę wpisową w wysokości 450 zł.

Wyżywienie

Wiemy, że odpowiednia, dobrze zbilansowana dieta jest jednym z niezbędnych czynników właściwego rozwoju dzieci, dlatego też kładziemy duży nacisk na kwestię wyżywienia w naszym przedszkolu. Stawka żywieniowa wynosi 15 zł. dziennie za 4 posiłki (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek). W razie potrzeby dostosowujemy jadłospis do indywidualnej diety dziecka.

Zajęcia dodatkowe

Dzieci mogą również korzystać z bogatej oferty zajęć dodatkowych (pływalnia, szachy, ceramika, gimnastyka, robotyka, taniec towarzyski, majsterkowanie, balet, karate). Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, którzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zajęcia te są dodatkowo płatne.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego