Jedyneczka

Witamy w galerii. Tutaj można zobaczyć jak przedszkolaki bawi± się i ucz±.

Miłego ogl±dania

Pokazowe zajęcia dodatkowe 10.09.2021

W naszym przedszkolu dzieciaki mog± korzystać z wielu zajęć dodatkowych. w tym tygodniu rozpoczęły się zajęcia pokazowe. Przedszkolaki mogły zobaczyć na czym każde z nich polegaj± i dzięki temu będ± mogły zdecydować się na udział w tych zajęciach, które najbardziej im się podobaj±. W ostatnich dniach uczestniczyły w zajęciach szachowych, zajęciach ogólnorozwojowych z elementami Judo i zajęciach z robotyki.

Nasz tydzień 6.09-10.09.2021

Za nami kolejny wspólny tydzień nauki i zabawy. Stworzyli¶my piękne prace plastyczne, wspólnie bawili¶my się na zajęciach umuzykalniaj±cych, wcielili¶my się w rolę aktorów w naszym teatrzyku, a korzystaj±c z pięknej pogody dużo spacerowali¶my. Zobaczcie sami jak płyn± nam przedszkolne dni.

Teatrzyk "Jeżyk" 7.06.2021

Dzisiaj odwiedzili nas aktorzy teatru Stańczyk z przedstawieniem pt. "Jeżyk". Historia nam się bardzo podobała i z zaciekawieniem przygl±dali¶my się pracy aktorów. Mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedz±.

Urodziny Igusi 6.09.2021

Dzisiaj ¶więtowali¶my urodziny naszej nowej koleżanki Igusi. Były wspólne tańce, zabawy, pyszny tort oraz moc życzeń. Najwięcej rado¶ci sprawiła nam wspólna zabawa. Zobaczcie sami jak ¶wietnie się bawili¶my.

Urodziny Hani 3.09.2021

Dzisiaj ¶więtowali¶my wspólnie z Hani± jej 6 urodziny. Były wspólne tańce, zabawy, pyszny tort oraz moc życzeń :). Najwięcej rado¶ci sprawiła nam wspólna zabawa i wesołe tańce. Zobaczcie sami jak ¶wietnie się bawili¶my.

Pierwsze wspólne chwile 2.09.2021

Rozpoczynamy nowy przedszkolny rok. Bardzo się cieszymy, że znowu jeste¶my razem. Witamy też nowych kolegów i koleżanki. Jeste¶my pewni, że czeka nas rok pełen nowych przygód, wspaniałej zabawy i okazji do poznawania otaczaj±cego nas ¶wiata.