Jedyneczka

Drodzy rodzice naszych przedszkolaków.
Jeżeli dziecko dobrze się u nas czuje, a Państwo jeste¶cie zadowoleni z naszego przedszkola to bardzo prosimy o dodanie referencji.

Dodaj opinię o przedszkolu na ul. Okulickiego
Dodaj opinię o przedszkolu na ul. Bohomolca

Dziękujemy

"Serdecznie polecam przedszkole, gdzie uczęszczała dwójka naszych synów - kadra zawsze podchodz±ca z życzliwo¶ci±, gdzie dzieci s± na pierwszym miejscu - zaopiekowane i bezpieczne.
Na co należy zwrócić uwagę:
- otwarte od 7:00 - 17:00, w tym, co ważne, większo¶ć dzieci jest w przedszkolu "w godzinach roboczych" - nawet odbieraj±c swoje po 16:00, widać, że ma z kim się bawić, a nie siedzi samo w pustym przedszkolu,
- dzieci maj± zorganizowane zajęcia od rana do wieczora, odbieraj±c, widać, że czas jest zorganizowany do ostatnich chwil (np. poprzez wspólne ¶piewanie, czytanie),
- s± organizowane wyj¶cia (np. do gospodarstwa agroturystycznego, warsztaty teatralne) jak i kilkudniowe wycieczki (np. do Rabki),
- w ofercie również zajęcia dodatkowe (np. judo, tańce, szachy, również: basen), co pozwala łatwiej zorganizować dzień - po przedszkolu, nie trzeba my¶leć o zajęciach dodatkowych.
Pozdrawiamy i dziękujemy za wspólny czas!"

"I'm happy to send my daughter to Jedyneczka. The teachers are very friendly and supportive. My daughter spoke very basic Polish when she joined the school, but within a few months she could already speak the language very well. She has made some friends here too. A bit thank you to all the teachers!"

"¦wietne przedszkole, które rozwija dzieci ! Zajęcia muzyczne oraz językowe w ramach czesnego jak i sporo zajęć dodatkowych (m.in.basen). Córka codziennie wracała z now± piosenk± ;) Raz był to piosenka po hiszpańsku ! Do tego podział na dwie małe grupy wiekowe, przemiłe ciocie. Córka bardzo chętnie chodziła do przedszkola i wracała z u¶miechem na twarzy , a ja wiedziałam, że jest pod ¶wietn± opiek±. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie ciocie, szczególnie ciocie Iwonkę.
Mama Natalki :)"

"We are extremely happy to send my daughter to your school and she feels happy and carries many new things to share with us every day after school.
We must say thank you and the school teachers for the continued support. Thank you."

"Czy istnieje takie miejsce w którym dzieci s± szczę¶liwe? Poza domem to kolejne miejsce w którym dziecko przepełnia rado¶ć a rodziców ogarnia spokój, dzięki wykwalifikowanemu a przede wszystkim cudownie ciepłym Paniom . Przygodę z tym miejscem wspominamy nieustaj±co z u¶miechem na twarzy :) Pozdrawiamy"

"Przedszkole małe, kameralne. Ciocie bardzo miłe, czujne i profesjonalnie przygotowane do zawodu. Bardzo ciekawa oferta zajęć dodatkowych.
Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby dzieci w przedszkolu czuły się zrozumiane, wychowywane i traktowane indywidualnie, to gor±co polecam Przedszkole Jedyneczka. Nie ma własnego placu zabaw, ale my¶lę, że w naszych warunkach klimatycznych, pamietaj±c o tym, że przedszkole realizuje podstawy programowe , jest to kwestia indywidualnych priorytetów.
Mama Daniela"