Witamy w galerii. Tutaj można zobaczyć jak przedszkolaki bawią się i uczą.

Galeria pojawi się po kliknięciu w
Miłego oglądania

Wielkanocne śniadanie 26.03.2021

Tuż przed świętami Wielkanocnymi zgromadziliśmy się przy wspólnym stole, aby zjeść tradycyjne śniadanie. Dzieląc się jajkiem życzyliśmy sobie radosnych i rodzinnych Świąt.


Powitanie wiosny 22.03.2021

Dzisiaj wybraliśmy się na spacer, aby pożegnać zimę i powitać nową porę roku. Z kolorowymi nakryciami głowy, które przygotowaliśmy z naszymi rodzicami, śpiewaliśmy i tańczyliśmy do piosenek o tematyce wiosennej. Pożegnaliśmy Marzannę na znak odejścia zimy i maszerowaliśmy z gaikiem witając wiosnę. Mimo chłodu wszystkim towarzyszył cudowny nastrój.


Urodziny Ani 17.03.2021

Dzisiaj Ania świętowała swoje urodziny. Złożyliśmy naszej koleżance życzenia i wręczyliśmy prezenty. Nie brakowało również wspólnych tańców i śpiewów. Przyjęcie udało się wspaniale.


Urodziny Oli 16.03.2021

Dzisiaj Ola świętowała swoje 7 urodziny. Złożyliśmy naszej koleżance życzenia urodzinowe i wręczyliśmy prezenty. Nie brakowało również wspólnych tańców i śpiewów i oczywiście słodkiego tortu. Przyjęcie udało się wspaniale. Sto lat Oleńko.


Urodziny Frania 10.03.2021

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Franciszek. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa, po której zajadaliśmy się pysznym tortem. Życzymy wszystkiego najlepszego.


Wspólne chwile 9.03.2021

W naszym przedszkolu wspólnie wesoło się bawimy i uczymy. Zobaczcie sami jak miło płynie nam czas.


Kwiaty na Dzień Kobiet 8.03.021

Dzisiaj w kalendarzu Dzień Kobiet. Z tej okazji zrobiliśmy dzisiaj z papieru piękne, kolorowe kwiaty dla naszych kochanych mam.


Przegląd kolęd i pastorałek (XI edycja) 12.02.2021

28 stycznia odbyła się zorganizowana przez Przedszkole Prywatne nr 1 XI edycja przeglądu kolęd i pastorałek "Kolędnicy wędrownicy". Ze względu na panujący stan epidemii, nie mógł się on odbyć w tradycyjny sposób. Tym razem występy dzielnych artystów zostały nagrane i dostarczone do jury przeglądu. Wszystkie występy były wspaniałe i zasługiwały na burze oklasków. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę. Do zobaczenia za rok.


Urodziny Jasia 23.02.2021

Dzisiaj swoje 5 odchodził urodziny Jaś. Złożyliśmy naszemu koledze życzenia urodzinowe i wręczyliśmy prezenty. Nie zabrakło w tym dniu tańców i śpiewów. Bawiliśmy się wspaniale. Sto lata Jasiu.


Wesołe węże 9.02.2021

Przygotowując dekorację na bal karnawałowy zrobiliśmy dzisiaj wesołe węże z papieru.


Bal karnawałowy 10.02.2021

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się karnawałowy bal przebierańców. W tym roku motywem przewodnim był świat zwierząt więc na balu pojawiło się wielu przedstawicieli tego świata. Zabawa udała się wspaniale. Były tańce w rytm ulubionych przebojów, konkursy, pamiątkowe zdjęcia oraz słodka niespodzianka. To był wspaniały dzień.


Urodziny Adasia 5.02.2021

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Adaś. Zabawa była świetna. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.


Gimnastyka 4.02.2021

Każdy przedszkolak dobrze wie że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego bardzo lubimy zajęcia z gimnastyki korekcyjnej.


Teatrzyk 3.02.2021

W tym tygodniu podczas zajęć przenosiliśmy się do świata bajek. Dzisiaj urządzaliśmy teatrzyk kukiełkowy. Każdy z nas miał okazję sprawdzić się w roli aktora, występując dla kolegów i koleżanek.


Dzień Lego 28.01.2021

Dzisiaj obchodziliśmy światowy dzień klocków Lego. Z tej okazji urządziliśmy konkurs na najciekawszą budowlę. Przedszkolaki wykazały się dużą pomysłowością.


Dzień Babci i Dziadka 27.01.2021

"Dzisiaj jest Dzień Babci i święto Dziadziusia
o tym dniu pamięta każda mała wnusia.
My wasi wnuczkowie również pamiętamy
i swoich najbliższych na film zapraszamy."

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie z okazji Święta Babci i Dziadka. Życzymy miłego oglądania.


Urodziny Rozalki 21.01.2021

Dzisiaj swoje 7 urodzinki świętowała Rozalka. To już ostatnie przedszkolne urodziny naszej koleżanki. Zabawa była świetna. Złożyliśmy naszemu koleżance serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno ją uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.


Dzień babci i dziadka 21.01.2021

Ten tydzień spędziliśmy na przygotowaniach do Dnia Babci i Dziadka. Przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych najbliższych w postaci przedstawienia online oraz drobnych upominków. Rozmawialiśmy o tym, jak lubimy spędzać czas z naszymi dziadkami. Wykonaliśmy również ich portrety.


Dzień pingwina 20.01.2021

Dzisiaj w kalendarzu "dzień pingwina". Mieliśmy okazję poznać bliżej te niezwykłe zwierzęta. Dowiedzieliśmy się gdzie żyją, co jedzą i jakie są ich zwyczaje. Oglądaliśmy film o pingwinach i próbowaliśmy rozpoznawać ich gatunki po wyglądzie. Porównywaliśmy też nasz wzrost z dorosłym osobnikiem pingwina cesarskiego. To był bardzo ciekawy dzień.


Nasz plac zabaw 15.01.2021

Chociaż za oknem zima to przedszkolaki świetnie się bawią na placu zabaw w naszej sali. Zobaczcie sami.


Zimowe zabawy 13.01.2021

Nareszcie za oknem prawdziwa zima. Bardzo się z tego cieszymy i podczas spacerów z wielką radością bawimy się na śniegu. Zobaczcie sami.


Nowy rok 5.01.2021

W tym tygodniu rozmawialiśmy o zmianie roku. Przypomnieliśmy sobie nazwy pór roku i miesięcy oraz ich charakterystyczne cechy. Wykonaliśmy wspólnie kolorowy plakat na powitanie nowego roku.


Wigilia 23.12.2020

Dzisiaj nasze przedszkolaki zgromadziły się przy świątecznym stole. Złożyliśmy sobie najlepsze świąteczne życzenia i zjedliśmy tradycyjny obiad. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania. Wesołych świąt.


Jasełka 22.12.2020

W naszym przedszkolu zrobiło się bardzo świątecznie. Chcąc podzielić się świąteczną atmosferą z naszymi rodzicami, przygotowaliśmy świąteczne przedstawienie dla naszych bliskich. W całym przedszkolu słychać było muzykę, a efekty naszych starań można obejrzeć na stronie internetowej przedszkola.


Urodziny Jurka 21.12.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Jureczek. Zabawa była świetna. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.


Jasełka 24.12.2020

Serdecznie zapraszamy na Bożonarodzeniowy występ naszych zdolnych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że dostarczy on wielu wzruszeń i sprawi, że święta będą jeszcze bardziej radosne. Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Wesołych Świąt!


Idą święta 18.12.2020

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas upływa nam na przygotowywaniu świątecznych upominków dla naszych najbliższych. Mamy nadzieję, że się spodobają.


Wizyta Świętego Mikołaja 7.12.2020

Dzisiaj odwiedził nas wyjątkowy gość. Kiedy za oknami rozległ się dźwięk dzwoneczków Mikołaja Przedszkolaki od razu zaczęły podskakiwać z radości. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wierszyki. Dzieci mogły z Mikołajem porozmawiać i odebrać prezent. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć.


Ubieramy choinke 3.12.2020

Jednym z elementów przygotowań do wizyty Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu było ubranie choinki. Przy dźwiękach świątecznych piosenek przystroiliśmy nasze drzewko. Będzie ozdabiać naszą salę i umilać oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia.


Urodziny Daniela 1.12.2020

Dzisiaj w przedszkolu świętowaliśmy urodziny Daniela. Z tej okazji złożyliśmy mu serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy gromkie sto lat. Staraliśmy się aby ten wyjątkowy dzień był na Niego wyjątkowy i pełen dobrej zabawy. Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze.


Magiczne andrzejki 26.11.2020

Dzisiaj w naszym przedszkolu, odbyły się Andrzejki. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola przebrane w czarodziejskie stroje. Dzieciaki lały wosk, wróżyły, a także próbowały przepowiadać przyszłość z czarodziejskiej kuli :) W tym dniu nie zabrakło oczywiście tańców i zabaw przy dźwiękach ulubionych piosenek. Radości nie było końca!


Dzień pluszowego misia 25.11.2020

25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Tego dnia każde dziecko zamieniło się w cudownego misiaczka. Dzieci poznały historię powstania pluszaków oraz przypomniały sobie bajkowe misie. Nie brakowało tańców, wspólnej zabawy i pamiątkowych zdjęć.


Kodujemy 24.11.2020

Przedszkolaki bardzo lubią bawić się w kodowanie i programowanie. Dzisiaj mieliśmy okazję programować drogę dla robota. Sprawiło nam to wiele radości. Zobaczcie sami


Urodziny Adasia 20.11.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Adaś Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!


Spotkanie ze strażnikiem miejskim 17.11.2020

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze straży miejskiej, którzy przypomnieli nam zasady poruszania się po drogach. Okazało się, że wspaniale znamy zasady, potrafimy rozpoznawać znaki, które każdy pieszy powinien znać, wiemy jak przechodzić przez jezdnie. Na zakończenie spotkania w nagrodę dostaliśmy książeczki i naklejki. Dziękujemy bardzo za ta cenną lekcje.


Święto Odzyskania Niepodległości 11.11.2020

Zapraszamy do oglądania koncertu nagranego z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Zachęcamy do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.


Dzień postaci z bajek 5.11.2020

Przenieśliśmy się dzisiaj do świata bajek. Rozmawialiśmy o naszych ulubionych bajkowych bohaterach, czytaliśmy ciekawe, pełne magii opowieści, odgadywaliśmy zagadki dotyczące postaci z bajek. Poczuliśmy sie też jak kopciuszek oddzielając ziarna fasoli i kukurydzy. Graliśmy w "zatrute jabłko" doskonaląc swój zmysł koordynacji. To był prawdziwie bajeczny dzień.


Deszczowa piosenka 3.11.2020

Jednym z ulubionych zajęć przedszkolaków jest śpiewanie piosenek. Dzisiaj zaśpiewaliśmy jedną z naszych ulubionych jesiennych piosenek. Zapraszamy do oglądania.


Sesja zdjęciowa Kolorowo 29.10.2020

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się w studio fotograficzne. Za sprawą studia KOLOROWO przenieśliśmy się do francuskiej kawiarenki. Przedszkolaki w roli modeli sprawdziły się wspaniale. Teraz czekamy na efekty pracy fotografa.


Przedstawienie Pinokio 26.10.2020

Dzisiaj przedszkolaki obejrzały przedstawienie "Pinokio" w wykonaniu Teatru Forma. Ze względu na sytuację epidemiczną, było to przedstawienie online.


Nasze wspólne chwile 23.10.2020

W naszym przedszkolu każdy dzień wypełniony jest śmiechem i zabawą. Z wielką radością uczestniczymy też w zajęciach dodatkowych takich jak taniec towarzyski i zajęcia sportowe.


Urodziny Olusia 6.10.2020

Dzisiaj swoje urodzinki świętował Olek. Przyjęcie udało się wspaniale. Złożyliśmy naszemu koledze serdeczne życzenia, zaśpiewaliśmy głośne sto lat i mocno go uściskaliśmy. Oczywiście nie zabrakło też prezentów, ale najwięcej radości sprawiła nam wspólna zabawa. Sto lat.


Urodzinowa niespodzianka Marcelinki 6.10.2020

Z okazji swoich urodzin nasza koleżanka Marcelinka przygotowała dla nas dzisiaj słodką niespodziankę. My złożyliśmy jej życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat. Wszystkiego najlepszego Marcelinko.


Dzień chłopaka 30.09.2020

Dzisiaj wyjątkowy dzień dla naszym chłopców. Z okazji ich święta wspólnie wykonaliśmy kolorowy plakat. Urządziliśmy specjalnie dla nich dyskotekę przy ulubionej muzyce, zabawy z chustą animacyjną. Dziewczynki wręczyły chłopcom specjalnie dla nich zrobione upominki.


Powitanie jesieni 24.09.2020

W kalendarzu już kalendarzowa jesień. Dzisiaj wybraliśmy się na poszukiwanie Pani Jesieni na punkt edukacyjno-turystyczny Polana Sitowiec. Udało nam się spotkać Panią Jesień i porozmawiać z nią na temat zmian jakie przynosi w pogodzie i przyrodzie oraz o darach, które nam przynosi. Zaśpiewaliśmy specjalnie dla niej jesienną piosenkę i udało nam się odgadnąć wszystkie jesienne zagadki. Poza spotkaniem z Panią Jesienią czekały na nas jeszcze inne atrakcje, wspólne zabawy an świeżym powietrzu, spacer po ścieżce edukacyjnej opowiadającej o lesie i jego mieszkańcach oraz ognisko, na którym upiekły się pyszne ziemniaczki. To było bardzo udane powitanie nowej pory roku.


Dzień przedszkolaka 21.09.2020

Na 20 września przypada międzynarodowy dzień przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu czekało na nas wiele atrakcji. Czas wypełniły nam wspólne zabawy, tańce w rytm ulubionych przebojów. To był dzień pełen radosnych chwil.


Zajęcia pokazowe - robotyka 18.09.2020

Dzisiaj mieliśmy okazję wziąć udział w dwóch rodzajach zajęć. Pierwsze były zajęcia z robotyki z klockami lego. Bardzo się ucieszyliśmy, gdy zbudowane przez nas wiatraki zaczęły się kręcić po tym jak samodzielnie je zaprogramowaliśmy. Następnie spróbowaliśmy swoich sił jako mali inżynierowie. Zbudowaliśmy samodzielnie obwód elektryczny. To były bardzo ciekawe zajęcia.


Dzień kropki 15.09.2020

Dzisiaj świętowaliśmy dzień kropki. Dowiedzieliśmy się skąd się wzięło święto kropki i dlaczego nazywamy ten dzień dniem kreatywności i pomysłowości. Wszyscy przyszliśmy do przedszkola "wykropkowani". Wspólnie wesoło się bawiliśmy. Wykonaliśmy oryginalne prace plastyczne. To był prawdziwie kropkowy dzień.


Dbamy o higienę 11.09.2020

W tym tygodniu uczyliśmy się o tym jak ważna dla naszego zdrowia jest odpowiednia higiena. Przypomnieliśmy sobie jak prawidłowo myć ręce i kiedy koniecznie trzeba to robić. Zrobiliśmy bardzo ciekawy eksperyment z pieprzem i mydłem, żeby przekonać się jak mydło oddziałuje na bakterie.


Urodziny Mai i Kuby 4.09.2020

Dzisiaj swoje urodziny świętowały nasze wesołe bliźniaki. Przyjęcie udało się wspaniale. Nie zabrakło życzeń, głośnego sto lat oraz wspólnej wesołej zabawy. Życzymy Majeczce i Kubusiowi spełnienia marzeń.